У Кривому Розі громадянин знайшов у ямі “скарб”

У чемодані знаходилося 5 корпусів гранат Ф-1, 4 корпуси гранат РГД-5, 2 запали для гранат типу УЗРГМ, магазин до автомату Калашнікова, споряджений 23 набоями калібру 5,45 мм, пістолет «Екол» 9 мм та розібраний автомат Калашнікова. Про це повідомляють у прес-службі ГУ НП в Дніпропетровській області.

Повідомлення про виявлення боєприпасів надійшло до працівників Криворізького відділу поліції 26 липня 2016 року. Коли поліцейські виїхали на місце події до них звернувся місцевий житель 1977 року народження, який вказав на яму, він якій знайшов чемодан з боєприпасами.

Як пояснив чоловік, він випадково виявив вищевказаний чемодан, після чого одразу зателефонував до поліції та повідомив про знахідку. Наразі поліція з’ясовує, кому можуть належати знайдені речі.

Всі предмети опечатані та направлені для проведення вибухотехнічної та судово-балістичної експертизи.

Слідчим відділом Криворізького відділу поліції за даним фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. На теперішній час проводяться заходи, спрямовані на встановлення особи, якій можуть належати вищевказані предмети, а також джерела їх надходження.

Залишити відповідь