У лютому унікальний Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» поділиться своїм досвідом з інтернатними закладами області

 

 

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов привітав дітей та родини, які знайшли підтримку та допомогу у КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» з першою річницею закладу.

DSC_0026

«Наша амбітна мета відмовитись від інтернатних закладів має право на життя. Завдяки таким центрам це можливо. Тут не тільки допомагають дітям знайти родину, адаптуватися до дорослого, самостійного життя, а й докладають зусиль, аби зберегти існуючі сім’ї, які опинилися у складній ситуації. Зараз це єдиний центр в області, і ми повинні поширити цей прогресивний підхід. Вже у лютому на базі центру проведемо науково-практичну конференцію, аби керівники інтернатних закладів побачили і перейняли цей унікальний досвід. Ми хочемо, щоб подібні заклади створювалися і в інших районах Дніпропетровщини», – зазначив Гліб Пригунов.

За словами директор КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» Олени Гуржій, організація таких закладів дуже важлива для виховання підростаючого покоління. «Ми готові ділитися своїм досвідом та показувати приклад. Хочу подякувати кожному хто допоміг втілити цей проект у життя: обласна влада, міжнародні гуманітарні організації. Нам і надалі потрібна підтримка та допомога», – розповіла вона.

Нагадаємо, що КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» створено у 2014 році у смт. Ювілейне, Дніпропетровський р-н. Його мета – допомогти дітям знайти свої родини, а батькам – повноцінно їх виховувати та забезпечувати усім необхідним, а також підтримувати сімейні форми виховання.

Добавить комментарий