У Нікополі провели останнє новорічне свято (Фото)
13 січня на головній площі міста нікопольців зібрало дійство, присвячене святкуванню Старого Нового року і, разом з цим, закриття міської ялинки. Повідомляють у прес-службі Нікопольської міської ради.
Багато хто прийшов у національних комтюмах та масках. Зі сцени ведуча провела екскурс усіма новорічними святами, починаючи з 19 грудня – дня Святого Миколая. Глядачі теж не залишились осторонь. Ті, хто правильно відповідав на питання, які стосуються українських народних традицій у період святкування новорічних свят, отримували солодкий приз.
Не залишили увагою й красуню ялинку, навколо якої усі охочі водили хороводи з елементами народних танців. Встояти не зміг ніхто!
Як відомо, 13 січня – Щедрий вечір. Тому присутнім було презентовано театралізовану постановку за всіма українськими народними традиціями.





