У Марганці реконструюють інфекційне відділення лікарні: як воно виглядатиме? (Фото)

Осучаснена будівля з комфортними палатами і затишними коридорами – такий вигляд матиме інфекційне відділення Марганецької міської лікарні. Зараз там тривають зовнішні роботи. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Будівлі інфекційного відділення марганецької лікарні – понад 30 років. За цей час – жодного капремонту. Споруда давно застаріла – протікав дах, непридатними стали й комунікації. Нині заклад реконструюють. Будівля вже з новими покрівлею і вікнами. Триває термомодернізація фасаду, облаштування ґанків.

Всередині роботи на фініші. На 2-му поверсі вже миють та прибирають. Там облаштували палати для дорослих – на 10 ліжок.

«Раніше на другому поверсі у нас ніколи не було гарячої води і ванних кімнат. Одна вбиральня на всіх пацієнтів. Тепер у кожній палаті – і ванна, і туалет, і бойлер. Все – як і має бути в інфекційному відділенні», – розповіла завідувачка відділення Маргарита Юрченко.

На першому поверсі облаштовують бокси для маленьких пацієнтів. Одночасно медзаклад зможе прийняти 15 дітей. Там підрядники вже завершують укладати кахель та стелити лінолеум.

Згодом осучаснять і територію навколо закладу – покладуть тротуарну плитку. Після відкриття інфекційне відділення міської лікарні прийматиме мешканців Марганця та сіл Томаківського району.