У Новомосковську 4-річний хлопчик самостійно зібрався на рибалку

5 жовтня приблизно о 6-й ранку співробітники групи швидкого реагування під час патрулювання міста на вулиці Сучкова побачили дитину без дорослих.

PM54image003

Працівники поліції підійшли до нього та почали розпитувати про те, як він тут опинився та хто його батьки. Хлопчик нічого пояснити не зміг. Сказав лише, що прийшов до магазину, щоб купити вудку та ліску і відправитися на риболовлю. Правоохоронці помітили, що черевики малого помінялися місцями і припустили, що батьки зовсім не здогадуються про його пригоди.  Дитина по-дитячому пояснила, що тата звуть татом, а маму звуть мамою, сам хлопчик назвався Всеволодом. Спроби знайти місце проживання за напрямками, які він вказав, виявилися марними, зазначають у  прес-службі поліції.

PM22image002

Про подію негайно сповістили працівників ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції. Під керівництвом майора поліції Тетяни Харченко були організовані розшукові заходи по встановленню батьків та обставин, внаслідок, яких малолітня дитина опинилася без нагляду дорослих.

Нарешті, батьків дитини розшукали, про обставини самостійного пересування дитини містом, вони надали поліцейським свої пояснення. За даним фактом Новомосковським відділом складений адміністративний протокол за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), яка тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Для прийняття остаточного рішення, зібрані матеріали згідно чинного законодавства направлені до Новомосковського міськрайонного суду.