У Нью-Йорку на смітнику випадково опинилися ящики із діамантами

У Нью-Йорку вантажники випадково викинули три ящики з діамантами на загальну суму в п’ять мільйонів доларів. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Магазин ювелірних прикрас майстра Джонатана Бірнбаха цього дня переїжджав з одного поверху будівлі на Манхеттені в офіс на іншому поверсі. Вантажники вирішили, що три непримітні шухлядки не потрібні, і викинули їх. 24 листопада камені знайшов охоронець будівлі Уілфред Мартінес і забрав їх собі. Він залишив їх у санвузлі, де для зручності зсипав в одну коробку. Бірнбах не відразу помітив пропажу, оскільки ці камінці не були йому часто потрібні. У робочий час сейф був розблокований для полегшення роботи.

Поліція почала пошук діамантів і вирахувала 47-річного Мартінеса за записами з камери відеоспостереження на третьому поверсі будівлі. Мартінеса заарештували, і на допиті він не став відпиратися і погодився повернути діамант у 17 карат вартістю близько 3,2 мільйона доларів. Він також віддав кілька менших каменів і 10 000 доларів готівкою. Решту коштовностей він встиг продати іншому ювелірові в тій же будівлі, в якому знаходиться їх власник, за 68 000 доларів. Тепер Мартінеса чекає суд. Поліцейські продовжують пошук решти діамантів, вартість яких власник оцінив у суму від 5 до 10 мільйонів доларів.

Добавить комментарий