У парку Дніпра планують видалити близько 200 дерев (Фото)

Видалення аварійних, хворих та фаутних дерев нині проходить у Дніпрі у парку ім. Лазаря Глоби. Кожне таке дерево було оглянуто спеціальною комісією, до складу якої входили як представники парку, так і департаменту парків та рекреацій міськради Дніпра. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Сухі, фаутні та хворі дерева є потенційно небезпечними для життя відвідувачів парку та міської інфраструктури. Видалити сухостій та хворі зелені насадження планували ще з весни, тож як тільки було виділене фінансування – провели тендер на відповідні роботи.

«На тендері був обраний виконавець робіт і він приступив до зрізу повалених, аварійних та фаутних дерев. Мова про зелені живі дерева не йдеться. Будь-які роботи, які пов’язані з омолодженням, будуть проводитися восени, коли в деревах припнеться сокорух. Ми плануємо привести до ладу дерева та підтримувати їх в тому стані, який буде безпечний для громадян», — зазначив директор департаменту парків та рекреацій ДМР Олександр Буйволюк.

Він також зазначив, що коли в парку Глоби розпочались роботи з видалення дерев, до місця відпочинку одразу прийшли небайдужі громадяни, активісти громадської організації «Екорада» та, у процесі спілкування і на власні очі побачивши картину видалення сухостою та хворих зелених насаджень.

Наразі планується видалити близько 200 дерев. Роботи в парку триватимуть до кінця місяця.