У парку Дніпра встановили дизайнерські лавочки (Фото)

У Дніпрі, у парку імені Гагаріна, який знаходиться біля головного корпусу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара триває масштабна реконструкція. Парк змінюється на очах і вже перетворився на одне з улюблених місць відпочинку дніпрян.

«Ремонтувати» студентський парк планують у два етапи. У вересні добігає кінця перший етап з реконструкції, на парк чекатиме «зимова» перерва. І хоча роботи попереду ще багато, парк вже сьогодні виглядає затишнішим. Окрім нових доріжок, бордюрів, ліхтарів, нещодавно в парку встановили урни та дизайнерські лавки двох видів.

 

“Їх виготовляли на індивідуальне замовлення. Усі вони будуть в одному стилі, але для різного дозвілля. Ближче до університету розмістять чотири кишені з лавками, які розташовані одна навпроти одної – для студентських посиденьок і спілкування. Вздовж доріжок будуть лавки для відпочинку”, – пишуть на ФБ-сторінці GagarinParkDnipro.

Справа в тому, що нові лавочки триматися на двох опорах, замість чотирьох. Але особливістю є те, що навколо них зробили підсвітку і тепер вночі лавки сяють.

«Парк імені Гагаріна дивовижний, дуже зелений, але, на жаль, був занедбаний. Раніше він був безлюдний. Тут ходили переважно студенти та викладачі університету, та й то вдень. Лише за декілька місяців все змінилося: парком прогулюються мами з дітьми, катаються велосипедисти, займаються спортсмени. Нарешті місцеві жителі дочекалися того, що парк знову ожив», – поділилася враженнями дніпрянка Олена Ткаченко.