У першому турі додаткової імунізації проти поліомієліту вже вакциновано понад півмільйона дітей, — МОЗ

Перший тур додаткової вакцинації від поліомієліту охопив усі регіони України. Згідно з інформацією, яку надали профільному відомству регіональні управління охорони здоров’я, станом на 2 листопада вакциновано ОПВ вакциною більше 500 000 дітей, що складає 25% від загальної кількості маленьких громадян, які потребують вакцинації, а це більше 2 000 000 малюків загалом. Про це повідомляє Урядовий портал.
Найактивніше дітей вакцинують у Кіровоградській, Миколаївській, Чернігівській та Житомирській областях. На Кіровоградщині імунізовано майже 54% малюків, на Миколаївщині та Чернігівщині– приблизно 36%, у Житомирській та Харківській областях – понад 33% дітей, віком до 6 років. Повільно проходить імунізація в Донецькій, Львівській та Закарпатській областях, а також у Києві.
Міністерство охорони здоров’я спільно з дитячим фондом ЮНІСЕФ та ВООЗ закликають батьків не зволікати та вакцинувати від поліомієліту своїх дітей віком від 2 місяців до 6 років протягом наступного тижня: перший тур додаткової імунізації закінчується 7 листопада.

Добавить комментарий