У «Шаленого Макса» з’являться два продовження

Режисер «Шаленого Макса» Джордж Міллер пообіцяв шанувальникам франшизи випустити ще один або навіть два фільми — матеріалу для цього, за його словами, накопичилося достатньо, пише gazeta.ua
У коментарі Top Gear Міллер розповів, що напрацювання для фільмів у нього збиралися з 2001 року, коли він лише намагався почати зйомки. Те, що не ввійшло в четверту частину франшизи — «Дорогу гніву», — вистачило на два повноцінних сценарії. Режисер вже веде переговори з Warner Bros., однак який із сценаріїв буде реалізований першим, поки невідомо.
Раніше актор Том Харді, який виконав головну роль в «Шаленому Максі 4», повідомляв, що зобов’язався знятися ще в двох частинах картини. Однак офіційних підтверджень цих планів з боку студії не було. Нагадаємо, «Божевільний Макс: Дорога гніву» став найбільш фінансово успішним фільмом серії, однак він ледве окупив витрати на виробництво і рекламну кампанію. Оригінальний фільм вийшов в 1979 році з Мелом Гібсоном в головній ролі. Ця стрічка вважається одним з кращих творів в жанрі дизельпанк і довгий час залишалася рекордсменом по співвідношенню зборів і витрат на виробництво.

Фото — i.ucrazy.ru

Добавить комментарий