У столиці у тестовому режимі запустять нічні автобуси

Найближчим часом столична влада планує запустити пілотний проект нічних маршруток, пише gazeta.ua із посиланням на “Город Киев”. “Зовсім скоро ми в тестовому режимі запустимо чотири нічні магістральні маршрути. Це дозволить зрозуміти затребуваність і доцільність такого проекту, щоб у майбутньому перевести його на постійну основу”, – розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський.
За його словами, це будуть чотири абсолютно різні маршрути, які проходитимуть через все місто по основних магістралях і які не збігаються з маршрутами денного режиму роботи.
“Маршрути зв’яжуть Троєщину, Виноградар, центральний залізничний вокзал, проспект Перемоги, Харківський масив”, – зазначив він.
Точний тариф у профільному Департаменті не називають, лише підкреслюють, що ціна буде залежати від багатьох складових. Але нічні маршрути будуть однозначно дорожчими і повинні окуплятися на 100%.
“Зараз ми ведемо розрахунки. Переважно все залежатиме від часу, протягом якого ми будемо експлуатувати ці маршрути та пасажиропотоку”, – додав Козловський.
За його словами, на тестовому етапі роботи нічних маршруток буде планово виставлена ​​вартість проїзду, яку за результатами роботи скорегують.

Залишити відповідь