У Сурсько-Литовській громаді відкрили центр безпеки (Фото)

Команда пожежників-професіоналів, поліцейський громади і сучасна техніка. Все – в одному місці. У Сурсько-Литовській ОТГ відкрили центр безпеки. Його облаштували у новозведеній будівлі в центрі громади. Відтепер місцеві під надійним захистом у режимі 24/7. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

«Децентралізація надала громадам широкі можливості. Організація безпеки селян також у віданні територій. Центри пожежної охорони створюють у різних куточках регіону. Тепер такий осередок безпеки мають і мешканці Сурсько-Литовської громади», – зазначили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

Будівлю центру безпеки звели «з нуля» державним коштом. Облаштували – завдяки гранту від Світового банку. Закупили нову пожежну машину, комп’ютери, встановили сучасну систему оповіщення. Загалом на суму 6,5 млн грн. Офісні меблі, ліжка, постіль, кухонні прилади громада придбала власним коштом.

У штаті центру – по 4 пожежника, водія та начальника караулу. Вони працюють позмінно. А ще – чергує поліцейський громади.

«Раніше у разі надзвичайної ситуації доводилося викликати бригаду з обласного центру. Та і дільничний «розривався» на 18 сіл Дніпровського району. Тепер – все на місці. Головне, мешканці цілодобово почуватимуться у безпеці», – сказав голова Сурсько-Литовської ОТГ Григорій Андрєєв.

Адреса центру безпеки: с. Сурсько-Литовське, вул. Паркова, 1а.

У Сурсько-Литовській громаді – понад 6 тис мешканців. Площа ОТГ – 121,4 кв км. У її складі 4 села.