У Васильківському районі відсвяткували поважні дні народження

У селищі Чаплиному відсвяткували поважні дні народження. Найстаршій жительці — Ганні Федорівні Цуліні — виповнилось 104 роки, а Любові Олексіївні Лисенко — 90.

Бабусині казки

У Ганни Федорівни п’ятеро дітей — дві доньки та троє синів. Один із них був льотчиком, загинув під час Великої Вітчизняної війни. Жінка жила довгий час у Тамбовській області, а коли  у 1998 р. помер син, переїхала до доньки Тетяни Кошеваренко. Нині мешкає з нею та онуком Андрієм, його дружиною Лілією та двома правнуками — Ренатом і Веронікою. Часто відвідує бабусю Ганну і друга онука — Наталія, яка балує її солодощами. Загалом у старенької семеро онуків та чотирнадцять правнуків.  Ганна Федорівна має добру пам’ять — знає дуже багато віршів, казок, балад і часто розповідає їх своїм правнукам. У день народження її привітали квітами, подарунками не тільки рідні, а й представники Чаплинської селищної ради та депутат Васильківської райради Сергій Поляков.

Дбайливі ­господарі

Подружжя Лисенків радісно прийняло гос­тей у ювілей Любові Олексіївни. Розповідали різні історії із свого життя. Андрій Матвійович працював машиністом на залізниці та об’їздив багато міст колишнього СРСР,  а дружина завжди з нетерпінням чекала свого чоловіка з рейсів. Окрім роботи на підприємстві, наводила лад у своєму будинку та тримала підсобне господарство. І нині тут охайно не тільки в хаті, але й на подвір’ї. По-особливому затишною є альтанка, обплетена виноградною лозою, і посаджена дбайливою рукою господаря.

Тож хай Бог дає здоров’я поважним іменинницям.

Олена Манько,  селищний голова

Добавить комментарий