Україна потрапила до списку найдешевших країн світу

Найдешевшою для проживання країною у світі стала Індія. Найчисельніша нація на субконтиненті опинилася на першому місці за вартістю життя, випередивши сусідні Пакистан та Непал. Такі дані випливають з рейтингу 2016 року всесвітньої бази Numbeo. Повідомляє ife.pravda.com.ua

Їжа, одяг і товари щоденної необхідності — такі, як зубна паста, коштують порівняно мало, тоді як заробітні плати у Нью-Делі, Мумбаї та Бангалорі хороші. Саме тому життя тут коштує дешевше, ніж будь-де у світі.

Однак експерти наголошують, що насолода життям в Індії дуже залежить від того, ким є громадянин. Низькі ціни також не стосуються нерухомості чи імортних товарів. Серед найдешевших країн опинилася і Україна. Львів, Харків, Дніпропетровськ та Київ зайняли відповідно 475, 463, 459 та 453 місце серед 497-ми.

При цьому в базі зазначено, що середня заробітна плата у Києві після сплати податків становить 255 доларів США, одна пара джинсів — 66 доларів, комунальні витрати для квартири у 85 квадратних метрів — майже 55 доларів, чашка капучіно — 0,85 доларів та обід у МакДональдсі 2,50.

Добавить комментарий