Українець підкорив «Слов’янський базар» у Білорусі

Виконавець із Луганська Влад Ситник здобув перемогу на міжнародному фестивалі «Слов’янський базар-2017» у Вітебську. Про це повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу. Пише Укрінформ.

«Два учасника конкурсу Влад Ситник з України та Єгор Шаранков з Білорусі за підсумками двох днів фіналу набрали по 151 балу. За результатами голосування членів журі, більшістю голосів було прийнято рішення про перевагу конкурсанта від України. Він і став лауреатом I премії», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 26-річному українцю вручили диплом, спеціальний приз «Ліра» і 15 тис. доларів. Друга премія «Слов‘янського базару» дісталася представнику Білорусі, а третя – співачці з Сербії. А от гран-прі конкурсу цього року не дісталось нікому.

Відомо, що вперше Влад голосно заявив про себе у популярному музичному проекті «Голос країни». До участі в конкурсі хлопець навчався у Луганському державному інституті культури та мистецтв за спеціальністю «Академічний вокал». Сам хлопець родом з Луганська, але вже кілька років живе в Києві.