Українська поліція почне евакуйовувати авто за порушення правил паркування

З 7 листопада на вулицях міст України з’являться евакуатори, які забиратимуть неправильно припарковані авто – у силу вступає Закон про поліцію, пише gazeta.ua. Водіям доведеться оплачувати штраф, роботу евакуатора, а також стоянку на штрафмайданчику. Забирати машину будуть у випадку, якщо вона заважає руху.
Повідомляється, що евакуатори вже три місяці працюють у Києві. Щоправда, вони забирають авто тільки у поодиноких випадках, але з 7 листопада зможуть забирати неправильно припарковані машини у всіх містах. “Так, ми виведемо евакуатори, щоб полегшити пересування громадян в громадському транспорті”, – заявив глава київської нової поліції Олександр Фацевич.
Також, поліція буде забирати машини за водіння в нетверезому вигляді, за стоянку і зупинку в місцях під заборонним знаком або на зупинці.
“Якщо машина на “аварійці”, то до вас підійде інспектор і попросить від’їхати. Якщо ви знаходитесь в машині або поруч, а авто неправильно припарковано, то на вас складуть протокол і авто забирати не будуть”, – розповіли в МВС.
Якщо водія в машині немає, то авто можуть забрати без його відома, оскільки це грубе порушення правил дорожнього руху, пояснили в міліції.

Добавить комментарий