Ураження печінки: у Дніпрі старенька тварина намагається побороти хворобу (Фото)

У Дніпрі у дворі багатоповерхівки вже багато років жила Жуля, доброзичлива, старенька собачка. Жителі двору її любили, підгодовували. І ось одного разу бабуся, яка вийшла погодувати її, побачила, що Жуля лежить під лавкою млява, байдужа до всього, на їжу не реагує — на неї шкода було навіть дивитися. Розповідають волонтери Дніпра.

«Чим може допомогти старенька жіночка з мізерною пенсією? Тому з проханням врятувати бідну тваринку звернулася до волонтерів. Відмовити було неможливо, не по-людськи. Відвезли в клініку. Діагноз: піроплазмоз, сильна інтоксикація та ураження печінки.  Лікування, препарати, крапельниці, стаціонар — дуже дорогі. Таких грошей у волонтерів з не одним десятком тварин на піклуванні просто немає. Без допомоги небайдужих ніяк не обійтися. За кожну гривню допомоги Жулі будемо вдячні, ми не могли залишити безхатню стареньку собачку повільно болісно гинути, навіть незважаючи на нелегкі для всіх часи в країні», — розповідають волонтери дніпровської «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «ДЛЯ ЖУЛІ»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ ЖУЛІ»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.