Уряд найближчим часом розгляне законопроект про створення Нацагентства зайнятості

Робота над законопроектом про створення Національного агентства зайнятості завершена. Він проходить фінальне погодження у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади і найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабміну. Про це в ефірі ТРК «Ера» заявив міністр соцполітики Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.
«Ми започаткували процес створення Національного агентства зайнятості, – сказав він. – Для нас важливо не змінити вивіску, а внести новий зміст у нову систему. Це буде активний учасник ринку праці, посередник на ринку праці, агентство, яке надаватиме професійні послуги з працевлаштування, перекваліфікації, перенавчання».
«Ми залучили міжнародних експертів, тому що хочемо, щоб законопроект засновувався на європейській практиці, – додав Павло Розенко. – Ми базуємося на функціонуванні служби зайнятості, зокрема, в Німеччині. По-друге, для нас важливо, щоб уже в процесі обговорення проекту були залучені народні депутати”.
«По-третє, для нас дуже важливо ухвалювати такі рішення в соціальному діалозі зі стороною роботодавців і профспілками», – зазначив Павло Розенко.

Залишити відповідь