Уряд займається переділом ринку імпортерів, – депутат

 

Запроваджений Кабміном новий порядок розмитнення товарів призведе до переділу ринку імпортерів.

Про це народний депутат, член міжфракційного об’єднання «УКРОП» Олександр Дубінін написав на своїй сторінці у Facebook.

«Нове рішення уряду – запровадження індикативних цін на імпортні товари – це не що інше, як переділ ринку імпортерів. І бажання швиденько «зрубати»», – вважає Олександр Дубінін.

За його словами, сьогодні тільки ледачий не критикує дій уряду, а «все тому, що Кабінет Міністрів просто сам дає масу підстав для критики».

Дубінін розповів, що бажання митниці самостійно визначати вартість товару з метою оподаткування відоме давно, як, власне, й бажання імпортерів занизити ціну. Вирішити ж цю проблему можна лише шляхом чіткого дотримання чинного Митного кодексу та міжнародних угод.

«У принципі нічого нового. Тільки нашим чиновникам, як, власне, і недобросовісним імпортерам, все це не потрібно. Для своїх і потрібних людей вартість завжди узгодять, навіть якщо вона й занижена, а для «чужих» влаштують проблеми на порожньому місці. Відома історія з імпортом марганцевої руди на НЗФ компанією Віктора Пінчука. Вартість була заниженою майже вдвічі. Але тоді ж був свій президент – тесть Леонід Кучма», – нагадав депутат.

Добавить комментарий