В Ірландії показують сто картин про казки України

Учора в столиці Ірландії Дубліні відкрилася виставка картин української художниці Марини Михайлошиної. Теми робіт – українські казки. Організувати захід допомогла українська діаспора, пише gazeta.ua.
“Ідея виникла в організатора виставки Анни Козак. Вона з української диаспори в Ірландії. Знайшла мене і привезла, – розповідає художниця. – Ми обидві натхненні однією ідеєю — показати надзвичайну українську культуру європейцям. На виставці представлено майже сто моїх робіт – це ілюстрації до книг. Також графіка та живопис останніх років — вже більш серйозні твори, дуже відверті і особисті. Але все це – Україна, її казки або легенди. Це та Україна, що в мені”.
Марина Михайлошина додає, що виставка є благодійною. Виручені кошти з продажу картин підуть на допомогу дітям. Українська діаспора в Ірландії закупить взуття для дітей переселенців в Україні, а сама художниця витратить на допомогу дітям-сиротам, якими опікується її церква.
Виставка триватиме до 12 грудня. Місцеві матимуть змогу не лише побачити казковий світ українців, але й придбати картини. Також – дитячі книги англійською та українською мовами, різдвяні листівки та інші твори, ілюстровані українськими художниками.

Фото – bukvoid.com.ua

Залишити відповідь