В одному з міст Дніпропетровщини на туризм витратять понад 10 мільйонів

У Кам’янському міська рада затвердила Програму розвитку туристичної галузі міста на 2017–2022 роки. У рамках Програми передбачається реконструкція архітектурного ансамблю «Верхня колонія», створення музею образотворчого мистецтва «Козак Мамай» та експозиції «Знаки і символи історії Кам’янського». Також облаштування діючих та створення нових туристичних об’єктів, сприяння розвитку нових видів туризму та створення на території міста сучасних туристично-рекреаційних комплексів з урахуванням потреб дітей, молоді та осіб з обмеженими фізичними можливостями, забезпечення умов для розвитку «агро-осель» та «зелених осель» у безпосередній близькості до міста.

Також серед завдань Програми – просування і популяризація туристичного продукту Кам’янського, просвітницька діяльність та науково-освітнє забезпечення розвитку туристичної галузі, формування ефективної моделі управління та координації туризму в місті, зазначають у  прес-службі міськради.

Загальний обсяг фінансування Програми – 14 мільйонів 485 тисяч гривень. Переважну більшість цих коштів – 11 мільйонів 350 тисяч гривень – заплановано виділити на створення музею «Козак Мамай».