В Україні від грипу померли 326 людей

З початку епідемічного сезону в Україні зафіксували 326 летальних випадків від ускладнень грипу. Про це повідомляє прес-служба Держсанепідемслужби, передає «Укрінформ».

«З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 326 лабораторно підтверджених летальних випадків від гриппу», – йдеться у повідомленні. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40, місті Києві – 38, в областях Донецькій – 26, Черкаській – 22, Львівській – 20.

По медичну допомогу своєчасно звернулися 40,5 % від загальної кількості померлих. Проведений аналіз летальних випадків показав, що всі померлі не мали щеплень проти грипу.

За минулий тиждень показники захворюваності на грип і ГРВІ в регіонах не перевищують епідемічні пороги та знаходяться в межах від – 4 % у Миколаївській до -70  % у Харківській областях. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України порівняно з минулим тижнем знизився на 16% і становить 58,5 на 10 тисяч населення та перевищує епідпоріг по країні лише на 1,3%.

 

 

 

Залишити відповідь