В яких районах Дніпра найчастіше викрадають авто

У Дніпрі за 11 місяців цього року на спецлінію 102 надійшло 1874 повідомлень щодо крадіжок з авто. Найбільше таких випадків було в Індустріальному районі, найменше — в Самарському. Повідомляють у патрульній поліції Дніпра.

На жаль, крадіжки з автомобіля — типове явище сьогодні. Тому аби вберегти свій транспортний засіб від крадіїв рекомендуємо наступне:

— Встановіть надійну сигналізацію

— Не залишайте цінні речі в салоні автомобіля. Вони можуть привернути увагу нечесних людей. Якщо немає можливості забрати речі — перекладіть їх до багажнику.

— Завжди зачиняйте машину на замок та не залишайте ключі в замку запалювання. Навіть на заправках, шиномонтажах. Також пам’ятайте найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволіканні водія. У той час коли один відволікає водія, розмовою чи проханням допомогти, його напарник швидко відчиняє задні двері та забирає з салону цінні речі.

— Обирайте правильні паркувальні місця. У нічний час найкраще залишати свій автомобіль в гаражі чи на стоянці з цілодобовою охороною, якщо це не можливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відео спостережень.

Пам’ятайте, цілісність ваших речей залежить, у першу чергу, від вас самих – вашої обережності та уважності. А якщо ви будете дотримуватися цих простих та корисних рекомендацій, то зможете убезпечити свою автівку від рук зловмисників.