Ваші дані не внесли до уточненого списку виборців? Ще є час звернутися до суду

На Дніпропетровщині завершують роботу над уточненими списками виборців для голосування. Ваші дані там відсутні або вказані зі значними помилками? Не зволікайте та зверніться до суду. До вечора 24 жовтня ще є можливість виправити неточності. Незначні помилки редагуватимуть прямо на дільницях в день виборів. Про це повідомили у відділі адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської облдержадміністрації.

Мешканці області, які не знайшли своїх даних в уточненому списку виборців, мають право звернутися до міського, міськрайонного чи районного суду. На підставі його рішення дільнична виборча комісія виправить помилку. Зробити це можна буде до 18 години 24 жовтня.

Незначні неточності та описки проголосувати не завадять. Бюлетень видадуть, якщо зрозуміло: на дільницю прийшла саме та людина, яку  включено до списку виборців. Дрібні помилки будуть виправляти члени дільничної комісії прямо у день виборів.

Перевірити дані в уточненому списку можна безпосередньо на дільничних виборчих комісіях. Їх адреси – на сайті www.drv.gov.ua у розділі “Виборчі округи та дільниці”. Можна звернутися і до відділень  Держреєстру виборців. Їх адреси та телефони – на сайті ОДА (www.adm.dp.ua) у розділі «Державний реєстр виборців».

Залишити відповідь