Верховна Рада підтримала реструктуризацію Державного боргу

Депутати голосували окремо по 5 проектах, що входять до пакету законів щодо реструктуризації. Про це повідомляє «Українська правда». Так за проект внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання проголосували 309 депутатів.

Перед голосуванням прем’єр Арсеній Яценюк визнав, що у випадку, якщо Україна буде зростати, кредитори отримають додаткові кошти.

«При яких параметрах кредитори зможуть отримати частину прибутку національної економіки, а не збитку? Якщо ВВП складе 125 мільярдів доларів США, сьогодні ВВП лише 85 мільярдів доларів. Друга умова – у тому випадку, якщо українська економіка буде рости більше 3%. Якщо економіка буде рости від 3 до 4%, то тільки з цього відсотку росту кредитори зможуть отримати 15%», — сказав він.

За внесення змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» стосовно державних деривативів (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання) проголосували 307 депутатів.

За внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування під час реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання – 308 депутатів За постанову про забезпечення фінансової стабілізації в рамках виконання програми МВФ «Механізм розширеного фінансування» 309 депутатів За зміни до Держбюджету (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати) 340 депутатів.

 

Добавить комментарий