Відомий гурт підготував сюрпризи для жителів Дніпра

До Дня Незалежності дніпровський гурт «Вертеп» оновлює та готує перевидання  свого альбому «Мамай. Гайдамацькі пісні».

«В альбомі «Мамай» від гурту «Вертеп» – 16 пісень – стільки ж, як патронів у двох обоймах пістолета Макарова чи ТТ… Кожна пісня – як влучний постріл. Без перебільшення легендарний альбом «Мамай. Гайдамацькі пісні», презентований на початку 2015 року розійшовся двотисячним накладом під час концертів на Донбасі. До перевидання музичної платівки увійдуть як нові пісні (зокрема повна версія «Любо, братці любо»), так і хрестоматійні героїчні пісні про Чучупаку, Чорного Ворона наново аранжованні за участі Оркестра Збройних Сил України. До речі, будемо вдячні за влучну та концептуальну назву для оновленого альбому, бо на сьогодні ми маємо тільки робоче ім`я — #100роківукраїнськоїреволюції: #Гайдамацькі_пісні», — зазначають учасники гурту.

В альбомі представлено дві композиції, виконані друзями гурту: Тарас Силенко зробив ремейк нашої пісні «Дума про батька Хмару», а найвідоміший казкар країни Лірник Сашко начитав казку про «Село Легедзене і чотири кулемети».

«Є музика, яка слухається і забувається. Є пісні, які живуть в пам’яті кілька днів. А є пісні, які возиш із собою в машині і слухаєш весь час. І головне, що діти мої слухають. Це є ота вірна нота, яка зачіпає душу. Адже у всіх народних пісень, які співаються українцями століттями, є автор. От такі пісні, які стануть народними, героїчними, і будуть слухатися і співатися українцями створені Дніпровським гуртом «Вертеп». Дуже давно чекав я на щось подібне, але всі українські виконавці, співки і гурти створювали одну, максимум дві пісні, які підходили під це визначення. А тут цілий альбом. І всі пісні кращі одна за одну. Справжні, козацькі, повстанські… Альбом «Мамай»- справжня перлина у шляхетному вінку-короні української Пісні», — розповідає Сашко Лірник.

Найголовніше, як вважають учасники гурту, це те, що пісні «Вертепу» цікаві українській молоді.

Мирослава Борхес