Відомий гурт представив у Дніпрі свої нові пісні

Відомий український гурт «Фіолет» представив у Дніпрі свої нові пісні, які у 2018 році ввійдуть до майбутнього альбома. Напередодні концерту лідер гурту Сергій Мартинюк розповів про те, що його надихає на творчість, яке місто для групи – найкомфортніше та чим дивуватимуть шанувальників наступного року.

Трек-лист від шанувальників

– Розкажіть про тур. З якими піснями при­їхали до Дніпра?

– У турі було заплановано 15 міст, Дніпро – одинадцяте за рахунком. У Дніпропетров­ську ми вже грали, а в Дніпрі – ще ні. Тур особливий – у цьому році нашому колективу виповнюється 8 років, 6 із яких ми базувалися в Луцьку, а 2 останні – у Києві. Шанувальники склали трек-лист наших пісень, з якими ми й по­їхали до міст. Я дуже радий, що зараз пере­буваємо у Дніпрі, адже з дніпровськими шанувальниками бачимося тільки на фестивалях: «Файне місто», «Західфест», «Бандерштат».

На наших концертах можна почути як старі композиції, так і нові: «Романтика», «П’яні мости». Також презентуємо дві пісні з майбутнього альбома «Аврора», який тільки готується до студійного запису і вийде в жовтні 2018 року. В одній з них мова йтиме про труднощі музикантів у дорозі, про розлуку із коханими. А в іншій – про складну українську реальність і про те, що здаватися – зовсім не наш варіант, що з кожного нового дня необхідно «вичавлювати» по максимуму.

– У яких містах уже побували? Де сподобалося найбільше?

– Ми об’їхали майже всю Західну Україну. Грали в рідному Луцьку, також у Львові, Вінниці, Хмельницькому, а ще були в Одесі. Далі у планах: Харків, Суми, Полтава. Кожне місто для нас – особливе, не можна сказати, яке з них – улюблене. Незважаючи на те, що в кожному – різна публіка, десь більш замкнута, десь драйвовіша, для музичного колективу «Фіолет» кожне місто – це сім’я. У нас є такий fioletfamily, своєрідний фан-клуб, і неважливо, скільки людей до нього входить. Це ті, хто за тебе постоїть. Це наша маленька армія, з якою можна йти на барикади.

Фанатична публіка

– Які відгуки отримували від слухачів?

– В основному – позитивні, негативних не чув. Наша публіка фанатично ставиться до того, що ми для неї робимо. Тому намагаємося не стояти на місці. Наприклад, у цьому році випустили дві пісні, які відрізняються від попередньої творчості гурту «Фіолет». Зараз почали працювати з відомим українським продюсером, який створював альбоми з «Бумбокс», «Тартак» й іншими талановитими командами.

– Що особисто Вас мотивує займатися творчістю?

– Те, що я навряд чи зможу щось робити краще, ніж писати музику. Коли пишу і виконую, то почуваюсь упевнено. Музика не просто дає змогу бути на своєму місці, а й відчувати себе щасливим.

Аліна Маякова