Вірші, поробки та ігри з мультяшними героями: вихованці центру підтримки дітей та сімей у селищі Ювілейному відзначили його першу річницю

Майстер-класи, пісні, танці, вірші, ігри з мультяшними героями та, звісно, солодощі. Центр підтримки дітей та сімей «Добре вдома» відзначає свою першу річницю. На святі – вихованці центру, молоді матусі та щасливі родини, яким тут допомогли.

детки1
У закладі мешкають сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. За рік тут прихистили 22 хлопців та дівчат. Чотири знайшли нові родини. Ще 9 – вступили до технікумів та училищ.

В окремому відділені центру живуть діти, постраждалі від насильства. Вони потребують спеціальної реабілітації. За рік тут допомогли 52 таким хлопцям та дівчатам. 20 з них повернулися до родин, 13 знайшли нових батьків.

детки2

У центрі також допомагають матерям з дітьми, які опинилися у скруті. Когось просто підтримують, декого доводиться відмовляти від наміру покинути немовля. За рік сюди звернулося 10 жінок, 8 з них вже розпочали самостійне життя, виховують  малюків. Ще дві перебувають у центрі до сих пір.

детки3

Двері такого унікального закладу завжди відкриті й для родин, які потребують консультацій чи допомоги.

«Даний центр – унікальний. Він поєднує декілька напрямків роботи. І все для того, щоб зберегти найцінніше – родину. Сиротам допомагають знайти батьків, а дорослим – повірити у свої сили, знайти потрібне рішення. Спеціалісти закладу допомагають сім’ям, що опинилися у скруті, не опустити руки», – сказав начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

визир

Загалом в області проживає 8,5 тисячі сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залишити відповідь