Віталій Маласай: Головне – це працювати системно

Цієї неділі українці обиратимуть новий склад Верховної Ради. Згідно з дослідженнями громадської думки, беззаперечним фаворитом по 29 округу Дніпропетровської області є Віталій Маласай. Громадяни планують віддати свій голос за Віталія Миколайовича не випадково – він зарекомендував себе відповідальною людиною і зробив чимало добрих справ для Дніпропетровщини.

Вітай Миколайович веде активну роботу не лише в обласному центрі. Дніпропетровщина ­- регіон з великими можливостями та потенціалом. Тому департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, який він очолює, вдалося залучити до реалізації різноманітних проектів навіть найвіддаленіші куточки області. Наприклад, щороку у селі Капулівка Нікопольського району вшановують пам’ять  Івана Сірка. До могили легендарного кошового отамана приїздять  козаки не лише з нашої області, але й з інших регіонів.

«Багато років тому козаки захищали свою країну. Тоді у боях за справедливість та незалежність зародилася нація патріотів. Зараз козацькі традиції продовжують нащадки, які обороняють рідну землю на сході країни, віддають життя за цілісність держави», ­ сказав Віталій Маласай.

https://www.facebook.com/100001936918592/videos/2877887158952486/?id=100001936918592