Віталій Маласай: На Дніпропетровщині вдалося «розбудити» громадськість

Вже цієї неділі відбудуться вибори до Верховної Ради. Згідно з дослідженнями громадської думки, беззаперечним лідером по 29 округу Дніпропетровської області є Віталій Маласай. Багато громадян планують віддати свій голос за Віталія Миколайовича не випадково. Саме йому з командою однодумців вдалося налагодити ефективний діалог з громадськістю.

У Дніпропетровській області цінують та підтримують людей, які власну працю спрямовують на користь громади. Влада та представники громадських організацій ведуть активний діалог, реалізовують ідеї, обговорюють проблемні питання. Віталій Маласай зізнається, що було нелегко «розбудити» громадськість, але це вдалося.

«Для конструктивного діалогу влади та загалом громадян при Дніпропетровській облдерж­адміністрації вже не перший рік працює громадська рада. Вона є постійно діючим колегіальним виборним консультативно­дорадчим органом. До громадської ради ввійшли представники 35 організацій нашого регіону, було сформовано 11 комітетів, кожен з яких працює у своєму напрямі: охорона здоров’я, питання правової політики, соціальний захист населення тощо. У громадській раді при ДніпроОДА представлені інститути громадянського суспільства зі всієї області, а не лише обласного центру. Слід зазначити, що громадська рада стала трампліном для потрапляння до влади. Члени громадської ради вже працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування», ­ зазначив Віталій Миколайович. Завдяки такій взаємодії влада Дніпропетровщини оперативно та об’єктивно отримує інформацію про проблеми на місцях, у найвіддаленіших куточках області.

Також у червні у Дніпропетровській ОДА відбулося перше засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства.  Говорили про соціальний захист населення. «Координаційна рада ­ це платформа для спілкування представників органів влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Чути один одного, підтримувати, обмінюватися ідеями, вносити конкретні пропозиції, допомагати їх реалізовувати ­ це означає створювати у Дніпропетровській області умови для розвитку громадянського суспільства», — ­ зазначає Віталій Маласай.