Включено у тариф: як у Дніпрі вивозять негабаритне сміття (Фото)

У тариф на вивезення твердих побутових відходів включено і негабаритне сміття. Компанія-перевізник «Екологія Д» вивозить такі відходи у міру накопичення, але не рідше ніж раз на тиждень, а за потреби і частіше. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«По місту є спеціально облаштовані майданчики, куди люди зносять негабарит. Це у тих районах, житлових масивах, де дозволяє територія. Але переважно люди зносять таке сміття до сміттєбаків. Наприклад, у приватному секторі мешканці можуть гуртуватися і разом складувати на місці збору негабаритні відходи і потім домовляються з майстром ділянки компанії-перевізника про вивезення накопиченого», – зазначила на пресконференції 25 червня заступниця начальника відділу контролю за експлуатацією житлового господарства управління житлового господарства Олена Легка.

Майстриня дільниці підприємства-перевізника сміття «Екологія–Д» Валентина Чмиль обслуговує територію Шевченківського району, це двадцять вулиць. За її словами, сміття вивозиться щодня, а негабарит – у міру накопичення..

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!