Вже 5 тисяч бажаючих служити в новій поліції Кривого Рогу

5 тисяч бажаючих одягнути форму поліцейського в Кривому Розі. У свій перший патруль через кілька місяців вийдуть лише 800. Набір, тим часом, триває. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Конкурс на службу в новій патрульній службі Кривого Рогу обіцяє бути гарячим. Вже зараз на одне місце претендують приблизно 6 кандидатів. Як повідомили на Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, набір всіх бажаючих — до 12 листопада. Можливо, його подовжать.

Серед тих, хто подав документи, майже 100 колишніх і діючих правоохоронців. Проходити відбір їм доведеться на загальних підставах.

«Копами» стануть 800 кращих. Саме вони в лютому-березні 2016-го вийдуть на вулиці Кривого Рогу. Але спочатку пройдуть відбір і двомісячну підготовку.

Заявки на службу в поліції приймають на криворізькому факультеті Дніпропетровського університету міліції, за адресою: Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, 24. Туди можна прийти в будні з 09:00 до 18:00. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і водійські права, якщо вони є. Заповнити анкету можна і на сайті МВС, не виходячи з дому.

Добавить комментарий