Як Дніпропетровська область готується до опалювального сезону

Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону. Спеціалісти виконали вже половину запланованих робіт. Готують до зими котельні, житлові будинки, дитячі садки, школи, лікарні і тепломережі. Планують, що усі роботи завершать до вересня. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Нині повністю готові до морозів понад 9,5 тисяч багатоповерхівок. Всього заплановано перевірити 15,5 тисяч житлових будинків. Спеціалісти оцінили й стан 934 котелень, провели необхідні роботи. Вони готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще близько 550 котелень.
«До 1 вересня підготовка до опалювального сезону на Дніпропетровщині має завершитись. Паспорти готовності потрібно підписати до 1 жовтня. Керівники районів та міст області повинні відповідально поставитись до цього процесу. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні одразу, коли буде така потреба», — сказав Валентин Резніченко.
Комунальники регіону вже промили понад половину систем централізованого опалення, підготували до роботи взимку більшість мереж комунальних закладів області.
Щоб холодний сезон пройшов без форс-мажорів, до нього готують не тільки тепломережі та котельні, а й водопровідно-каналізаційні мережі, насосні станції, очисні споруди, водозабори та свердловини.
Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів області.

Добавить комментарий