Як дніпровські студенти досліджували Полтаву (Фото)

Щороку в жовтні студенти ДНУ ім. О.Гончара відкривають для себе колорит та історію окремих регіонів України. Цьогоріч організували подорож вихідного дня на Полтавщину.

dnuimg59e5e37b9fc85

Як найкраще зрозуміти та відчути дух українського народу та літератури? На погляд дніпровських студентів – відвідавши музей-садибу Івана Котляревського й місця, які надихали Миколу Гоголя на написання своїх творів, пронизаних любов’ю до українського народу та традицій. Студенти згадували як шкільну програму, так і окремі твори, щоб стати переможцями літературної вікторини та отримати сувеніри в подарунок.

«Протягом подорожі ми насолодилися чудовими осінніми краєвидами, історією літературної Полтавщини та дружнім спілкуванням і пікніком», – поділився своїми враженнями студент спеціальності «Економіка» Юрій Гуртовий, який став переможцем танцювального змагання. Студент другого курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Олександр Бордусь відзначив всебічне поєднання колориту, естетичних та смакових відчуттів, сміху й співів, зазначають у  прес-службі університету.

Найяскравішим моментом подорожі стало відвідання Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, де студенти не тільки познайомилися з історією та технологією ліпки, а й випробували власні сили під час майстер-класу.