Як у Дніпрі борються з амброзією (Фото)
Основним методом боротьби з амброзією залишається механічний, тобто її скошування. Щодня у Дніпрі в покосі алергенної рослини задіяно 7 бригад комунального підприємства «Міськзеленбуд». Повідомляють у прес-службі міської ради.
За комунальниками закріплена титульна територія загальною площею понад 350 гектарів. Це, зокрема, – зони відпочинку, парки, сквери, червоні лінії основних магістралей, з’їзди з мостів тощо. Наразі зеленбудівці працюють на бульварі Слави, вул. Малиновського, Набережній (у районі річпорту), на з’їзді з Кайдацького мосту.
Згідно з правилами благоустрою міста, установи, підприємства та організації повинні доглядати за територіями, що закріплені за ними. Зокрема, вони мають регулярно скошувати траву заввишки 10 сантиметрів та знищувати бур’ян. За порушення правил передбачена адміністративна відповідальність. Штраф може сягати від 340 грн до 1 тис. 700 грн.