Як у Дніпрі протидіять коронавірусу

У Дніпрі з 16 березня з підозрою на коронавірус до 21-ї інфекційної лікарні було госпіталізовано 193 людини. У 57 з них COVID-19 підтвердився, 10 осіб уже вилікувалися. Також у місті працює чотири мобільні бригади, які вже протестували 800 людей з підозрою на коронавірус. Про це під час пресконференції 24 квітня повідомила заступниця директора міського департаменту охорони здоров’я населення- начальниця управління організації медичної допомоги Юлія Віклієнко.

«У Дніпрі визначено 5 опорних лікарень, які лікують пацієнтів з пневмонією з підозрою на коронавірус. На лівому березі це лікарні № 6 та № 9, на правому – № 4, № 16, № 6 (дитяча). У двох медзакладах лікують пацієнтів із підтвердженою коронавірусною інфекцією: № 21 та № 8. В останній проводяться ремонтні роботи. Продовжуємо покращувати матеріально-технічну базу 21-ї лікарні», – зазначила Юлія Віклієнко.

Також вона нагадала про необхідність дотримуватися карантинних заходів: «Загальнонаціональний карантин подовжено до 11 травня. Ми рекомендуємо дотримуватися протиепідемічних заходів. Потрібно носити маски, тримати соціальну дистанцію. Якщо ви захворіли, відразу звертайтеся до лікаря та надавайте йому усю інформацію про недугу та про ваші контакти».