Як у Кривому Розі чоловіки пиво не поділили

Акційна ціна на пиво спричинила ажіотаж серед покупців супермаркету, розташованому на південній околиці міста. Коли ж на полиці лишилася лишень одна акційна пляшка, за право володіння пінним напоєм зіткнулися два чоловіки.

Перепалка тривала приблизно хвилин 5-7. За цей час адміністрація торговельного закладу встигла викликати по «102» правоохоронців. На місце події негайно виїхав наряд групи швидкого реагування Криворізького міського відділу поліції охорони.

Сварка досягла апогею, коли до супермаркету прибули полісмени. Чоловіки намагалися видерти один у одного дволітрову пляшку. Але за мить напій опинився у руках старшого з суперників, як потім з’ясувалося, – 32-літнього чоловіка. Радісний він пішов до каси та несподівано пляшку з його рук вихопив другий потенційний власник пінного напою – 23-річний хлопчина. Заграбаставши жаданий бутель, молодик почав щосили дубасити їм свого суперника по тулубу та по голові.

Потім, наче схаменувшись, «козак» швидко відкоркував пластикову пляшку, та почав поливати свого конкурента бурливою піною.

Зі словами «запийся, йолопе», він жбурнув вже пусту дволітровку у бік конкурента та швидко побіг геть.

Але на виході задираку вже зустрічали люди у поліцейській уніформі. Таким чином громадський порядок поліціантами охорони було збережено, а конфлікт припинено.

Для з’ясування подробиць обставин події, учасники якої були втихомирені, але вважали спір не завершеним, викликали слідчо-оперативну групу Інгулецького відділку поліції.

Дана подія зареєстрована в ЖЕО Інгулецького ВП КВП за статтею 125, ч.1 КК України.

Цікава деталь інциденту: за словами очевидиці Ольги, практично всі працівники магазину спокійно спостерігали за сваркою двох чоловіків, а деякі навіть знімали подію на відео та гучно гиготали.

За матеріалами прес-служби ГУНП у Дніпропетровській області.

Добавить комментарий