Як виглядатиме дитсадок європейського зразка на Дніпропетровщині (Фото)

Перший дитсадок зводять у мікрорайоні Романкове міста Кам’янське. Навіть узимку тривають будівельні роботи. На появу дошкільного закладу з нетерпінням чекають місцеві мешканці, адже до найближчого дитсадка – 12 км. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Дошкільний заклад зводять «із нуля». Він – двоповерховий. Підрядники вже перекрили дах, установили металопластикові вікна та двері, налаштували комунікації, пофарбували фасад одного з корпусів. Зараз займаються внутрішніми оздоблювальними роботами – обшивають стіни гіпсокартоном, кладуть кахель. Наступний масштабний етап робіт – облаштування прилеглої території та внутрішнього дворику.

За тим, як «росте» садок, пильно слідкують жителі Романкового.  Дитсадок у Романковому – у формі стільників. Він розрахований на шість груп – 115 місць. Кожна група матиме власний ігровий майданчик і павільйон із пісочницею.

«Грітиме» заклад котельня на альтернативному паливі. На даху встановлять сонячні батареї. На прилеглій території висадять дерева, кущі та квіти. Облаштують внутрішній дворик із підігрівом – він не обмерзатиме навіть узимку.