?????? ??????? ??????????????? ??????????????? ?????????. 09.?.2012 ?.

Як виглядатиме привокзальна площа Дніпропетровська?

Цього року на Привокзальну площу в Дніпропетровську очікують суттєві зміни. Окрім, власне, реконструкції візитівки міста, планується ремонт найближчих доріг, що ведуть до неї, а також встановлення огороджень у зоні парковки і оновлення фасадів прилеглих будівель.

За словами в.о. заступника мера Михайла Лисенка, площу перед залізничним вокзалом в обласному центрі реставрують згідно з проектом громадських активістів.

Реалізацію програми мінімум розпочали вже цими вихідними. Так, на площі визначили пошкоджені ділянки тротуарів, більшість з яких постраждала внаслідок незаконної установки МАФів. Після усунення частини яток із пішохідної зони, комунальні служби з понеділка, 8 лютого, почнуть прибирання на привокзальній території, а пізніше — і кладку нової тротуарної плитки.

У міськраді вирішили, що на місці поваленого Петровського не буде каруселей, інших пам’ятників чи торгівельних центрів. Підземного паркінгу на площі також будувати не планують, бо, за словами Михайла Лисенка, це потребує надмірно великих матеріальних витрат, що на даний момент міськрада дозволити собі не може.

Як у результаті виглядатиме візитівка міста — вирішать жителі Дніпропетровська. «Я звернувся до багатьох громадських організацій і активістів з пропозицією намалювати ескізи, варіанти благоустрою площі. Ми відберемо 10 найкращих проектів, вивісимо їх на сайті Дніпропетровської міськради і запустимо голосування. Останнє слово буде за містянами », — зазначив в. о. заступника мера. Проектно-кошторисну документацію пообіцяли підготувати до липня — після того, як дніпропетровці оберуть ескізний проект. «Це повинно бути місце, де люди зможуть відпочити, можливо, перекусити. Якщо жителі міста захочуть бачити на площі якийсь невеликий павільйон, де можна буде поїсти — ми його поставимо. Якщо ні — не будемо», — наголосив Михайло Лисенко.

Залюбовський Ігор

 

Добавить комментарий