Які квитки користуються попитом у дніпрян

У Дніпрі можна придбати різні види проїзних квитків на трамвай, тролейбус та метро. Це – одноденні, добові, тижневі документи, проїзні на один, два чи три місяці. Квитки бувають повної вартості (громадянські) і пільгові – для студентів, школярів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами заступника начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Дніпра Олександра Компанійця, придбати проїзні документи можна на всіх 15 диспетчерських станціях комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт», а також у кіосках комерційних структур поблизу зупинок громадського транспорту. Крім того, купити проїзний квиток можна і за безготівковим розрахунком за допомогою смартфона через QR-код.

«Ця послуга стає дедалі популярнішою. Наприклад, з початку листопада за допомогою QR-коду придбано майже 71 тис. квитків різного виду на проїзд в електротранспорті. На трамвайному маршруті № 1 оплатити проїзд можна і через POS-термінал за допомогою банківської картки», – розповів Олександр Компанієць.

Для зручності пасажирів уже в грудні добові проїзні квитки можна буде придбати і в кондукторів. Нині попитом у містян користуються одноденні квитки (на два види транспорту: трамвай-тролейбус) за ціною 10 грн, а також тижневі за ціною 60 грн.

Адреси пунктів продажу проїзних квитків розміщені на веб-сайті підприємства «Дніпровський електротранспорт» у розділі «Пасажирам».

.