Яку погоду очікувати у кінці лютого

До кінця лютого очікуються сильні морози та періодичні опади у вигляді снігу. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своєму блозі. За її словами, 24 лютого, у суботу сніжитиме майже по всій країні, а на півночі та заході посилиться вітер. У неділю,25 лютого, кількість опадів значно зменшиться, однак відчується значне похолодання. Відтак у ніч на понеділок, 26 лютого, очікується до -20 градусів вночі. Пише Радіо Максимум.

«Тобто синоптична тенденція наступного тижня – сильний мороз. У нічні години не лише -20, а й нижче -20 градусів. Понеділок обіцяє бути без опадів. У вівторок-середу в Україні знову пройдуть снігопади. На початку весни, 1-2 березня, мороз ще лютуватиме. І лише з 3 березня трохи змилосердиться і почне слабшати. Збивати градуси. Проте це прогноз – орієнтовний, і все ще може бути», – підкреслила вона.

Також синоптик відзначила, що кінець зими та початок весни будуть дуже холодники у Києві, де температура вночі опускатиметься до -16-20, а вдень буде на рівні від -4 до -12.Також у столиці сніжитиме 24, 27 та 28 лютого.