Ялинку в Києві цьогоріч знову встановлять на Софіївській площі

Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, пише 112.ua із посиланням на прес-службу КМДА. Вона зазначила, що цього року новорічні свята в столиці будуть святкувати відразу на декількох локаціях – Софійській, Михайлівській, Троїцькій і Поштовій площах.
“Як і в минулому році, головна ялинка країни буде розташована на Софійській площі, там також буде знаходитися і сцена. У той же час всі дитячі розваги ми вирішили перенести на сусідню Михайлівську площу – там буде встановлений каток, різні атракціони і резиденція Святого Миколая”, – сказала вона.
Відзначається, що ялинку місту подарують, як і в минулому році.
“Новорічну зелену красуню заввишки 26 метрів повинні привезти з Івано-Франківської області. Традиційно новорічні свята розпочнуться її запаленням у день Святого Миколая 19 грудня”, – зазначила Старостенко.
Також вона повідомила, що між Софійською та Михайлівською площами протягом всіх свят буде функціонувати новорічний ярмарок. Всі свята будуть проходити за єдиної концепції – “в українському стилі і з національними традиціями, але в європейському форматі”.
“До святкувань також будуть задіяні Поштова і Троїцька площі. Крім того, зараз розглядаємо варіант проведення різдвяного ярмарку на Хрещатику. Але, як і в минулому році, на Майдані Незалежності, незважаючи на події зими 2013-2014 років, ніяких святкувань не передбачається”, – заявила Старостенко.
З міського бюджету профінансують тільки організацію новорічних вистав і закупівлю подарунків для дітей, решту ж заходів (ілюмінацію, новорічні прикраси та оздоблення локацій) беруть на себе партнери міста та інші громадські організації.
Нагадаємо, новорічну ялинку в 2014 році, як один із символів Евромайдана, демонтували тільки 14 серпня. Її каркас передали до фондів Музею Майдану. Святкування настання 2015 року було перенесено з Майдану Незалежності на Софійську площу.

Фото з сайту КМДА

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь