Юні українські гімнасти, дресирувальники та жонглери з усієї України виступлять у Дніпропетровському цирку

Юні гімнасти, акробати, жонглери, дресирувальники, фокусники з 10 регіонів України з’їхалися до Дніпропетровська. На арені цирку стартував V Міжнародний фестиваль «Яскрава арена-2015». Два дні міжнародне журі відбиратиме артистів для участі у двох святкових Гала-виставах. Кращі номери вони продемонструють вже цієї неділі. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

До ювілейного конкурсу долучилися понад три сотні юних майстрів циркового мистецтва з Дніпропетровської, Львівської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Київської, Херсонської, Одеської та Донецької областей. Більшість артистів вперше виступатимуть на професійному цирковому майданчику перед кількатисячною аудиторією.

Оцінювати учасників будуть заслужені діячі культури і мистецтв України та США: народні артисти, режисери та керівники цирків.  Вони відберуть кращі номери, які артисти продемонструють на двох Гала-виставах. За підсумками конкурсу всі учасники отримають пам’ятні призи.

Подивитися на яскраве свято запросили малечу з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, школярів та всіх бажаючих. Глядачі не лише споглядатимуть за видовищними номерами на арені, але й самі зможуть долучитися до циркової магії. Артисти влаштують кілька майстер-класів з жонглювання та фокусів.

Під час Гала-концерту у холі Дніпропетровського державного цирку відбудеться виставка хенд-мейду та творчих робіт учасників конкурсу малюнка «Я люблю цирк».

Добавить комментарий