З 2016 року бізнес перевірятимуть всього раз на рік

Міністерство економічного розвитку та торгівлі затвердило план комплексних перевірок підприємств на 2016 рік, який передбачає суттєве поліпшення умов для роботи бізнесу. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. Пише “Українська правда”.

З нового року кілька органів державного нагляду (контролю) зможуть перевіряти підприємство тільки одночасно, а не по черзі, як це було раніше.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

“Більше жодних черг із контролерів та жодних зупинок роботи підприємства на довгі місяці. Захистити бізнес від надмірного втручання органів державного контролю у діяльність є однім із завдань Мінекономрозвитку”, – говорить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Клименко.

До Плану комплексних планових заходів державного нагляду увійшли понад 13 тисяч компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику.

Як зазначається, перевірка відбуватиметься у визначений термін та раз на рік. Усі органи контролю, які запланували перевірити даного суб’єкта, зможуть його перевірити виключно у визначені дати.

“Суттєва перевага полягає ще й у тому, що планова перевірка не може перевищувати п’ятнадцяти робочих днів, а для суб’єктів малого підприємництва – п’яти робочих днів, якщо інше не передбачено законом”, – сказано у повідомленні.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь