За місяць львівський проект «Добра Скриня» допоміг 64 сім’ям підготуватись до свят

З грудня 2015 року у Львові стартував проект «Добра скриня». Відтепер кожен містянин, що перебуває у скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині, а той, хто спроможний, зможе харчі у Скрині залишити. Про це повідомляє сайт міськради.
У такий спосіб активісти громадського об’єднання «Свербивус» реалізують загальновідоме гасло «Візьми, якщо треба – дай, якщо можеш». За один місяць Добра Скриня уже допомогла 64 сім’ям підготуватись до свят.
«В країні стрімко збільшується число соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект «Добра скриня», — розповідає Марта Присяжнюк, координатор проекту. Наразі скрині розміщені у мережі магазинів «ШипШина» за трьома адресами. Однак у подальшому, обіцяють у «Свербивусі», їх встановлюватимуть і в інших місцях. Автори проекту наголошують на тому, що доброчинність актуальна не лише у свята, а й на щодень.
Усього за місяць часу до «Доброї Скрині» звернулось 64 родини з тими чи іншими життєвими проблемами. «Ми не просто даємо їм необхідні продукти, а й залучаємо до соціальних проектів, дозволяючи відчути себе потрібними. Також уже 7 львів’ян залишали продукти в Добрій Скрині. Ця цифра поки невелика, однак ми сподіваємось, що до кінця зими вона виросте», — розповіла Марта Присяжнюк.

Добавить комментарий