За сприяння служби зайнятості «Дніпроазот» на 100% укомплектовано кадрами

Протягом 2016 року із 338 вакантних посад на підприємстві 325 – були укомплектовані завдяки службі зайнятості, а вже з початку 2017 року кадрова потреба роботодавця була задоволена на 100 %. Про це йшла мова під час робочої зустрічі директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з начальником відділу кадрів та навчання персоналу одного з провідних підприємств України – ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Олександром Івінським.

Одному з найстаріших підприємств у хімічній галузі країни – ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» – у травні 2017 року виповниться 79 років.

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» входить в десятку провідних підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості України по приросту товарної продукції, обсягам прибутку і зростанню валового доходу.

Нещодавно пройшла робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з начальником відділу кадрів та навчання персоналу одного з провідних підприємств України – ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Олександром Івінським. Учасники обговорили найбільш актуальні питання для підприємства, зокрема: його соціально-економічний розвиток,  результати співпраці  кадрової служби з центром зайнятості щодо підбору кадрів, подальша співпраця та шляхи задоволення потреб роботодавця у працівниках.

Начальник відділу кадрів та навчання персоналу Олександр Івінський розповів, що на сьогоднішній день чисельність штатних працівників підприємства складає 4051 осіб, переважно, робітничих професій. Також він відзначив, що саме завдяки службі зайнятості вдалося підібрати потрібних кваліфікованих працівників. «Ми вже оцінили переваги партнерства зі службою зайнятості. У 2016 році за сприяння Кам’янського міського центру зайнятості були укомплектовані 325 вакансій із 338 наявних. З початку 2017 року всі заявлені нами вакантні посади були підібрані 35 кваліфікованих фахівців за професіями: інженер-конструктор, слюсар-ремонтник, апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції, слюсар з контрольно-вимірювальних  приладів та автоматики, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів, охоронник, апаратник очищення газу та інші», — зазначив начальник відділу кадрів та навчання персоналу підприємства.

У свою чергу Вікторія Кузнецова сказала, що якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства, оскільки це дає змогу реалізувати намічені плани та досягти успіху. «Для забезпечення адресної роботи з кожним роботодавцем служба зайнятості пропонує більше 20 видів соціальних послуг, у т.ч. з використанням Інтернет-ресурсів. Для задоволення кадрових потреб ми вивчаємо вимоги роботодавця щодо професійно-кваліфікаційного рівня претендентів на роботу та, з урахуванням особливостей конкретного підприємства, надаємо допомогу в укомплектуванні вільних робочих місць», — інформувала директор ОЦЗ.

Також за її словами, служба зайнятості використовує й інші ефективні форми співпраці – завдяки проведенню різноманітних заходів служби зайнятості: ярмарок та міні-ярмарок вакансій, семінарів-нарад, Днів відкритих дверей вдалося комплексно та оперативно вирішити кадрові потреби ПАТ «ДНІПРОАЗОТ».