CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 92

Загреб визнали найкращим містом для святкування Різдва

Найкращий різдвяний ринок у Європі цього року — в Загребі. Так вирішили туристи під час голосування на одному з популярних інтернет-сайтів. В опитуванні взяли участь понад сто тисяч людей, повідомляють Подробности.
Туристи, які вже наситилися класичним Різдвом у Празі або Відні, прямують саме сюди. У новому місті можна знайти всі традиційні атрибути свята: великий різдвяний ярмарок із сувенірами, імбирним печивом та глінтвейном, велику ковзанку і музичні концерти просто неба. Але у Загребі ще й нові цікаві музеї, архітектурні пам’ятки і самобутня національна кухня. До того ж тут не так людно, як у добре розкручених містах і дешевше.
Хорватія вже добре відома туристам, але передусім як місце літнього курорту біля моря. Шостий рік поспіль уряд країни вкладає додаткові кошти у рекламу альтернативного, зимового відпочинку і вже має результати. Торік столицю відвідали на 20% більше туристів. Цього року очікують ще більше.
«Ми сподіваємося, що цього року до нас приїде набагато більше туристів. Ми недаремно вклали чимало коштів у рекламу та співпрацювали з туристичними агенціями по всьому світу», — каже речник Туристичної ради Загреба Лука Бенко.
Якщо раніше сюди приїздили передовсім туристи з регіонів та інших балканських країн, сьогодні на вулицях містах чути мови з усього світу, від Сполучених Штатів Америки до Азії.

Добавить комментарий