Запоріжжя зустрічало новий авіарейс

Найкращий європейський авіаперевізник Turkish Airlines урочисто відкрив регулярні рейси «Запоріжжя-Стамбул-Запоріжжя». Із почуттям великої відповідальності запорізький аеропорт прийняв перших пасажирів із Стамбула

Добрий знак

Під холодними дощовими краплями, із традиційним короваєм у руках зустрічають гостей біля трапу літака українські красуні у національних костюмах. Пасажири виходять задоволені й радісні. Разом із ними приземлилися й почесні гості – представники керівництва Turkish Airlines. Негода на заваді гарному настрою не стала, бо ж за українською та турецькою прикметами, дощ – це знак родючості. Тож і налагоджене співробітництво обіцяє бути перспективним.

Нововведений рейс став уже 286-м напрямком авіакомпанії та є важливою ланкою транспортної системи східних регіонів України і всієї Європи. Свою надію на подальше співробітництво та подяку українському народу за теплий прийом висловив віце-консул Генконсульства Турецької Республіки в Одесі Мутлу Гюрелі. «Ми сподіваємося, що це партнерство буде сприятливим не тільки для розвитку культурних цінностей, але також і економічної ситуації в країні», – зазначив він.

Новий рівень

Першою ластівкою на запорізькій землі назвав розпочату роботу з Turkish Arlines голова обласної ради Григорій Самардак. Він підкреслив, що перетворити запорізький аеропорт на сучасний комплекс – один із пріоритетів сьогодення.

«Нині ми виконуємо основне завдання – вберегти мир та стабільність у регіоні. Наступним же є залучення інвестицій у регіон. Аби сприяти цьому, плануємо побудувати ще й грузовий термінал», – додав Григорій Самардак. Нове партнерство – новий рівень відповідальності повітряного порту. Бо жодна з компаній не прийде в аеропорт, поки не переконається, що тут виконують усі їхні вимоги. «Переговори з Turkish airlines тривали більше року. Багато ще попереду, адже ми розуміємо, що ще є над чим працювати», – розповів директор запорізького аеропорту Віктор Бескупський.
У свою чергу, старший віце-президент із регіональних продаж Turkish Airlines Зія Ташкент зазначив, що відкриття ще одного міжнародного напряму зміцнює імідж авіакомпанії та відкриває нові можливості для українців,

У чарівний передноворічний час українська і турецька сторони привітали одна одну, побажали мирного неба, обмінялися подарунками й пообіцяли побільше мріяти, як і прийнято в цей час.

Анастасія Парфенова, фото автора

Залишити відповідь