Жінка виграла півмільярда у лотерею і подала до суду на компанію-організатора

У США жінка купила лотерейний квиток на одному з ринків міста Меррімак. 6 січня переможці дізналися про свої виграші, а вже 22 січня можна було отримати гроші. Джейн заповнила усі бланки згідно з інструкцією на сайті, а також підписалася на зворотній стороні квитка. Однак після розмови з адвокатами вона дізналася, що могла скористатися послугою довіреної особи і лишатися анонімною. Про це повідомляє ТСН з посиланням на  ABC.

Адвокати Джейн Доу вимагали знайти для жінки довірену особу і скористатися її послугами для підпису квитка, однак їм відмовили. Причиною назвали недійсність квитка після внесення будь-яких змін.

Американка захотіла лишатися анонімною через небезпеку, яка чатує на переможців у лотереї через публічність. Так, 2009 року Абрахам Шекспір зі штату Флорида виграв у лотереї 30 мільйонів доларів, згодом його вбив зловмисник, котрий дізнався про наявність такої суми грошей у переможця.

Джейн Доу під час скарги посилалася на випадок, коли переможець лотереї 2016 року делегував право підпису довіреній особі, аби його ім’я не стало публічним.