Жителі Дніпра можуть допомогти тваринам з передової (Фото)

У Дніпрі висадився котодесант у складі 15 особливо милих котиків. І головне завдання волонтерів разом з небайдужими дніпрянами – прихистити, обігріти, лікувати!

«Тваринки на передовій поряд з нашими захисниками – то виглядає мило на фотках, насправді – суцільний жах і страждання для всіх. Бійці воюють, в перервах доглядають за десятками тварин, що шукають їжі та порятунку, страждають, коли пухнасті побратими гинуть.  Хворих нема кому та чим лікувати в окопі, відсутність стерилізації приводить до безконтрольного розмноження ослаблених кошенят та цуценят. При зміні позиції неможливо забрати з собою усіх. І найстрашніше: сотні і сотні тварин, що виростили й викормили військові, гинуть від рашистських обстрілів», – говорять волонтери «Вірності».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Тому при будь-якій можливості військові відправляють всіх у тил, аби дати улюбленцям якійсь шанс на життя. І наш обов’язок – потурбуватися про цих везунчиків.

Роботи непочатий край! Годувати, хворих лікувати, стерилізувати, вакцинувати. Ліки, вітаміни, корм потрібні у великій кількості. Дуже розраховуємо на вашу допомогу. Гроші потрібні терміново, бо робота вже кипить!

Перерахувати кошти для Котодесанту можна по вказаних нижче реквізитах та на Банку від Монобанку.

Реквізити ДМГОЗТ “Вірність”

ДОПОМОГТИ МОЖНА:

ПриватБанк

5168745031948828

Монобанк

4441114402003428

ШЕВЧЕНКО О. О. з відміткою «Благодійна допомога для Котодесанту»

PayPal vernost.ukr@gmail.com

Рахунок ДМГОЗТ ВІРНІСТЬ код ЄДРПОУ 36365434

UA52 305299 00000 26000060369643 АТ КБ ПриватБанк

Призначення: Благодійна допомога для Котодесанту

Банка від  Моно https://send.monobank.ua/jar/86ARLtXzWM

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!